Kuriozitete

FOTO/ Harta globale e rrjeteve sociale, çfarë dominon në Shqipëri për 2018-ën?

Tjera

Rrëfehet emigrantja shqiptare: E kapa burrin duke bërë seks me marokenen, më pasi ...

Sociale

Pedagogët kërcënojnë me grevë urie nëse brenda 10 ditësh nuk ...

Kosova

Zëvendëskancelari austriak, ju prish festën serbëve: Nuk kam thënë që Kosova është Serbi

Kuriozitete

Trondit ish-ministri i Mbrojtjes: Iluminatit drejton ekonominë botërore

Kosova

Vritet një shqiptar nga Istogu në Siri, ja emri

Sociale

Rëndohet situata nga gripi në vend, 26 mijë njerëz të prekur

Kosova

Hoxhaj për Der Standard: Zv.kancelari austriak u keqpërdor nga politika e brendshme serbe

Tjera

VIDEO/ ‘Rruga magjike’, aty ku të merren mend

Kosova

Skender Zogaj: Ahmet Krasniqi nuk u pëlqente marksistëve të Kosovës dhe miqëve të sigurimit në Tiranë

Arte & media

FOTO/ Ja ç'madhështi i japin filmave, efektet speciale

ShowBiz

Zv/kancelari austriak që tha se 'Kosova është Serbi', i dashuruar me bukuroshen serbe